Biz Kimiz

 

Pavilion Design Studio 3 boyutlu görselleştirme şirketidir ve Mimari tasarım stüdyosu mimari ve iç mekan tasarımları için yüksek kalitede 3 boyutlu görseller sağlamaktadır – Vizyonunuzu oluşturuyoruz! Fikirlerinizi hayata geçiriyoruz.

Ne Yaparız

 

Fikirlerinizi gerçeğe dönüştürürüz ve böylece sizler sürecin keyfini çıkarırsınız. Ekibimiz, yaptıkları işin uzmanı olan genç ve çok yetenekli profesyonellerden oluşmaktadır. Fikirlerinizi ve isteklerinizi mükemmel sonuçlara ulaştıran etkili projelere aktarmanıza yardımcı olmak için buradayız - fikirlerinizi mükemmelleştiririz. Bu sürecin her aşamasında olası sorunları birlikte iletişim kurarak çözeriz. Bizler, arkadaş canlısı, güvenilir, işini hızlı yapan ve her yeni zorluğu aşmaktan heyecan duyan kişileriz.

Gerçeğe dönüştürmenin ve esnekliğin yüksek hızı ile pazardaki en iyi fiyatları garanti ediyoruz. Bizler kullandığımız ileri 3 boyutlu teknolojimiz ile sizlere foto- gerçekçi 3 boyutlu görselleştirmeler, şirketler büyük kuruluşlar yada bireysel müşteriler  için iç mekan ve ürün sunumu hizmetleri vermekteyiz.

KİMLER için çalışıyoruz

MİMARLIK OFİSLERİ

İÇ MEKAN TASARIMCILARI

GELİŞTİRRİCOİLER

EMLAKÇILAR

ÖZEL MÜŞTERİLER

© 2017-2019 Pavilion Design Studio